top of page
moje foto-2957.jpg

Prywatnie jestem żoną wspaniałego mężczyzny a zarazem pszczelarza oraz właścicielką dwóch czworonożnych przyjaciół - psów: czekoladowej labradorki Pyzy i znalezionego na ulicy mieszańca owczarka niemieckiego Uszka. Z mężem mieszkamy w domku pod Warszawą w lesie. Osobiście uwielbiam podróże i poznawanie nowych kultur oraz oglądanie codzienności innych ludzi.  W wolnym czasie sadzę roślinki w ogrodzie, chodzę z psami na spacery i czytam inspirujące książki.

_DSC0739.JPG

Kilka zdjęć z mojego prywatnego życia. Jako że szewc bez butów chodzi, część z nich musiałam zrobić sobie sama :)

Uwielbiam swoją prace i wkładam w nią całe swoje serce. Zdjęcia które  robię nie są zwykłym przyciśnięciem spustu migawki ale oddają one mój sposób patrzenia na Wasz świat bez ingerowania w niego. Jestem daleka od sztucznego pozowania i ustawiania Was do każdego zdjęcia, cenię sobie naturalność i Wasze pomysły, dlatego nie krępujcie się zabierać mnie w miejsca Waszych wspomnień lub wymarzone scenerie.

Wiedzcie też że zawsze znajdziecie we mnie wsparcie i pomocną dłoń w dniu ślubu lub sesji.

Wychodzę z założenia, że każda fotografia musi oddawać wyjątkowość miejsca, w którym jest robiona, i charakter ludzi, którzy się na niej znajdują. Dlatego do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z wyjątkową atencją. Zależy mi by na zdjęciach uchwycić wszystkie ulotne chwile i nawet te najbardziej skrywane emocje.

_DSC0719.JPG

Jeśli chcecie poznać mnie lepiej lub macie jakiekolwiek pytania, piszcie lub dzwońcie :)

Polifoto Poli Wawulska-Marek
studio@poli-foto.com

facebook.com/polifoto.pwm/

instagram.com/my_polifoto/
tel.  (+48)
508-199-841

NIP 118-167-46-70


Wykonuję zdjęcia w Warszawie i okolicach, na terenie całego kraju i za granicą.

bottom of page