top of page
015-wesele-palac-mala-wies-slub-plenerowy-koscielny.jpg
Kościelny Ślub Plenerowy

Myśleliście może o zorganizowaniu kościelnego ślubu plenerowego? Na terenie Pałacu Mała Wieś właściciele pomagają w organizacji takiej ceremonii. We francuskich ogrodach na terenie Małej Wsi znajduje się glorieta przygotowana na śluby zarówno kościelne jak i cywilne. Glorieta przyozdobiona jest kwiatami które korespondują z całym klimatem ogrodu i nadają ślubowi wyjątkowy charakter.
 
Na terenie Pałacu Mała Wieś znajdują się dwie sale weselne- Szklarnia o nowoczesnym wystroju idealne nadająca się na wesela boho oraz Nowa Oranżeria z widokiem na ogród i eleganckim wnętrzem. Ciekawym rozwiązaniem jest oddzielenie obydwu sal
tak, że goście obu wesel nie muszą się spotykać.
 

Wesele w Szklarni

Jest to nowoczesne wnętrze z dużymi przeszklonymi ścianami posiadające akcenty rustykalne, które umożliwiają zaaranżowanie szklarni w każdym stylu takim jak rustykalny, boho lub industrialny. Z Sali jest bezpośrednie wyjście na duży ogród z jeziorem i paleniskiem, gdzie można zorganizować duże ognisko dla gości.

Agnieszka i Bartek cały swój wielki dzień zaplanowali na terenie Pałacu Mała Wieś, przygotowania odbyły się w apartamencie, first look nad jeziorem. Sama ceremonia w gloriecie w ogrodzie a ślubu udzielał im Ksiądz. Przyjęcie weselne zorganizowali w szklarni a jak się bawili i co się działo – zapraszam do oglądania.

Miejsce: https://palacmalawies.pl/
Suknia - Tylko Ona: https://slubne.pl/
Dekoracje: https://calewkwiatach.pl/
DJ: https://spiewajacydj.pl/
bottom of page